Červenec 2015

Konzultanti

15. července 2015 v 21:32 | Rogue

Agenti

15. července 2015 v 21:25 | Rogue

Helena Cranston

15. července 2015 v 21:23 | Rogue

Captain America

5. července 2015 v 18:18 | Rogue

Captain America se občanským jménem jmenuje Steve Rogers. Narodil se 4. 7. 1920 a bojoval ve 2. světové válce. Původně ho nechtěli do armády přijmout, kvůli malému vzrůstu a zdravotním problémům.
Díky svému velkému odhodlání, ctižádosti a patriotismu byl nakonec přijat a dostal se do speciálního projektu zvaného jako Operace Znovuzrození. Jednalo se o projekt, kde bylo testováno sérum supervojáka. Rogers byl vybrán a podstoupil aplikaci tohoto séra.
Doktor Erskine, který měl tento projekt na starost, byl však zavražděn a Operace Znovuzrození pozastavena. Rogers nedostal od armády příležitost uplatnit své schopnosti. Za pomoci Peggy Carterové a Howarda Starka se dostal do jedné z nacistických základen, která náležela Hydře. Odtud osvobodil mnoho amerických vojáků včetně svého přítele Buckyho Barnese a několik členů budoucího Howling komanda. Tímto činem si získal u amerických vojáků uznání a byl posílán na více misí, kde bojoval proti nacistům a především proti Hydře. Při jedné misi, která byla zaměřena proti Red Skullovi, tehdejšímu veliteli Hydry, spadl z letedlem do Atlantického moře, kde byl po 70 let uvězněn v ledu. Novodobý S.H.I.E.L.D. ho nalezl a dal mu možnost pracovat pro ně a stát se součástí Avengers.

Thor

5. července 2015 v 18:09 | Rogue
Thor není člověk, nýbrž bůh, který pochází z planety jménem Asgard. Rasa Asgarďanů je, ač se to na první pohled nezdá, mnohem vyspělejší než lidé. Díky svému původu je Thor mnohem mocnější a silnější než lidé. Jeho zbraní je kladivo Mjolnir, které mohou používat jen ti, co jsou ho hodni.

© Veškerá práva na námět této hry vlastní společnost Marvel Entertainment. Prává na obsah tohoto blogu náleží tvůrcům hry.