Ella Eberhardt

23. června 2015 v 18:38 | Rogue


Jméno příjmení: Ella Eberhardt
Věk: 30 let
Pohlaví: žena
Národnost: německá
Status: Konzulant: biochemička a botanička. Především se zaměřuje na výzkum chemických zbraní za pomotí toxinů z rostlin.
Foto: Natalie Dormer
Vzhled:
Ella je mladá žena. Která zrovna nezdědila po rodičích nevelký vzrůst, momentálně dosahuje 160 cm, takže většinou nosí velmi vysoké podpatky. Její postava je velice štíhlá s pěknými křivkami. Její oválný obličej zdobí smaragdově modré oči, je to první věc která vás na ní upoutá. Mají totiž zvláštní, tvar a člověk si myslí, že když se na něj podívá jako by o něm hned věděla úplně všechno. Mezi šikovně posazenýma očima má trošku větší nosík, který jí přidává na jejím vzhledu nevinného děvčátka. Její největší předností jsou však symetrické rty, které nejsou příliš velké ani malé prostě jak mají být. Její pleť je až skoro sněhobílá.
Své oči ještě zvýrazňuje kouřovým líčením.Většinou nosí pod vědeckým pláštěm drahé značkové oblečení. Její nejoblíbenější značky jsou Chanel, Prada, Gucci a Louis Vuitton. Především nosí šaty nebo sukně. Kalhoty nosí jen pokud jí k tomu donutí počasí, ale to je jen zřídka kdy. Jak už bylo zmíněno nosí boty na podpatku, taky má na své botičky vyhrazenou část pokoje. Svůj oufit také doplňuje nápadnými přívěšky, prsteny, náramky a náušnicemi.
Povaha:
Jak jen popsat její povahu. Občas je milá někdy je sní k nevydření. Kdy je sní k nevydržení? Když začne mluvit o své práci. Jen stačí zmínka a začne rychle vyprávět všechno co v laboratoři zažila, proto s ní často dokáže vydržet jen ten co má buď pevné nervy a nevnímá jí, což moc nejde, nebo je stejný fanatik jak ona. Sice je to první hodinu zajímavé, ale po dalších dvou už člověk neví o čem byla řeč a začne se do toho zamotávat. Hold s ní musí být člověk trpěliví. Ella však neoplývá přílišnou trpělivostí. Pokud nejde něco podle plánu je nervozní a nikdo by si v tu chvíli nepřál být v její blízkosti. Z nuly do bodu varu se dostane strašně rychle, ale když vychladne je zas jako beránek. Je to optimistka každým coulem, a proč by ne. Ráda se směje a pokud je ve společnosti ráda se dělá jejím středem. Ella je vysoce inteligentní a spolehlivá. Má velmi ráda knihy, její domácí knihovna má něco přes sto knih a každým rokem knihy přibývají. Během let si nasbírala také pár zlozvyků. Mezi ty nejotravnější patří asi klepání prsty o stůl a hlasité přemýšlení. To se projevuje tak, že chodí sem tam okolo tabule, nebo počítače a říká své myšlenky nahlas. Také zbožňuje čokoládu.
Historie:
Její rodné město je Hamburk v Německu. Narodila se na podzim a to přesně 21.10. Její rodina žila v domě na okraji města. Bylo to krásné místo, tím že centrum bylo daleko nebyl v okolí hluk aut a další podobné věci. Otec pracoval v jedné automobilce na postu zástupce ředitele, takže si žila na vyšší noze. Matka byla lékařka ,ale když se Ella narodila nechala toho a plně se jí věnovala. Ella má o rok mladšího sourozence a to bratra Hanse. Oba dva chodili na nejlepší soukromou školu v Německu. Na této škole také našla lásku k Botanice, která jí pak přivedla k Biochemii. Na škole se ještě věnovala baletu, modernímu tanci a studiu jazyků. Učila se velice rychle díky fotografické paměti. Ve svých 16 letech ovládala plynule samozřejmě němčinu, angličtinu, ruštinu a doučovala se francouzštinu.
Po návratu z dovolené v Indii její bratr onemocněl a 2 dvou měsíců zemřel. Sice se ho lékaři snažili zachránit, ale marně na nemoc v takovém stádiu nebyl lék. Dlouho se s bratrovou smrtí vyrovnávala. V 18 letech se rozhodla že odejde z Německa bude studovat v USA Biochemii. Na školu jí vzali bez problémů, největší překážkou byl její otec. Ten nechtěl v žádném případě dovolit, aby jeho dcera studovala tak daleko. Bylo to dlouhé přemlouvání nakonec však prosadila své. Během studia se seznámila s několika známými vědci. Ty byli docela překvapení, že někdo tak mladého věku může mít takový rozhled. S několika i spolupracovala na pár projektech což bylo pro její kariéru neocenitelné.
Po ukončení studia, které si užívala jako snad jediná jí přijala zbrojní firma. Ta chtěla vymyslet zbraň která by byla nezjistitelná. Tento projekt měl pod kontrolou S.H.I.E.L.D. tak jako celou firmu jak se potom dozvěděla. Někdy pracovala do velmi pozdních hodin, aby našla to správné složení. K tomu se jí hodila znalost botaniky. Pokud k ní někdo přišel do laboratoře, myslel by, že je to botanická zahrada a ne výzkumné centrum. Tím to přístupem se vypracovala tak, že ve 26 letech měla celou svojí instituci na zkoumání toxinů. Sama si vynalezla některé přístroje na oddělení jedů od neškodných látek.
V tu dobu dostala nabídku pracovat v S.H.I.E.L.D.u. Ze začátku z toho měla docela obavy, aby nějak nepoškodila svojí firmu. Velmi dlouho se nad tím přemýšlela a nakonec přijala. Musela projít několika prověrkami a její rodina také. Což se jí nelíbilo, že musí o ní vědět vše, ale co mohla dělat. Tato prověrka zjistila, že její praděda byl za války německý vědec. Na které ho se přišlo, až mnoho let po válce. Jenže už byl 2 roky po smrti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Veškerá práva na námět této hry vlastní společnost Marvel Entertainment. Prává na obsah tohoto blogu náleží tvůrcům hry.