Registrace

31. května 2015 v 20:59 | Rogue
Předtím než začnete s tvorbou postavy si přečtěte pravidla a reálie!
Můžete si registrovat pouze postavy lidí.
Nevytvářejte si postavu v každém ohledu dokonalou. Buďte realističtí a kritičtí. Například matematický génius na tom asi nebude fyzicky nějak extrémně dobře...
Registraci posílejte na mail: marvel-rpg@seznam.cz
Nick: Jméno pod kterým budete vystupovat na chatu a pod kterým budou napsány vaše postavy.
Pohlaví: Na výběr je přirozeně mužské nebo ženské pohlaví. Pohlaví nebude hrát výraznou roli ve schopnostech postavy.
Národnost: Na výběr jsou státy NATO + Rusko. Původ postavy může být i smíšený. Jiná národnost po domluvě s některým z adminů.
Jméno: Mělo by odpovídat národnosti. Jsou zakázány jména slavných osobností nebo postav z knih či filmů. Jméno by nemělo mít extrémně dlouhé a mělo by být dobře vyslovitelné. Zakázány jsou i kombinace slavných jmen (například Gandalf Potter). Pokud si nevíte rady se jménem, využijte některý z generátorů jmen.
Status: Rozhodněte se jestli vaše postava bude studentem akademie S.H.I.E.L.D.u, agentem (vědcem) S.H.I.E.L.D.u nebo zaměstnancem. Více informací zde.
Věk: Zavísí na tom, jaký status si vyberete. U studenta je to interval 20-22 let. U agenta (vědce) nebo zaměstnance je to interval 21-60. Výjimka bude udělena pouze po domluvě s adminy.
Foto postavy: Najděte si obrázek, jak by vaše postava měla vypadat. Ujistěte se, že stejnou slavnou osobnost už nemá někdo jiný. Člověk na obrázku by měl odpovídat věku postavy, ale i národnosti. Obrázek musí být fotka. Napište jméno osobnosti na fotce. Můžete poslat i více fotek.
Vzhled postavy: Zde popište, jak vaše postava vypadá. Popis by měl být minimálně 200 slov dlouhý a musí odpovídat fotce postavy. Popište tělesnou stavbu postavy, zvláštní znaky, šperky, oblečení, obličej, barvu vlasů a očí...
Povaha postavy: Popiště jaká vaše postava je. Jak se chová ve společnosti. Jak reaguje na určité situace. Je to optimista nebo pesimista? Intelektuál či sportovec? Introvert nebo extrovert? Jaké jsou její dobré vlastnosti a jaké jsou naopak ty špatné. Kladné a záporné vlastnosti by měly být přibližně v rovnováze. Minimálně 200 slov. Víc je však líp.
Historie postavy: Kde a kdy se narodila? Jaký má vztah s rodinou? Jaké školy navštěvovala? Jak se dostala k S.H.I.E.L.D.u nebo k Hydře? Jak na to reagovala rodina? Proč se postava přidala k Hydře nebo k S.H.I.E.L.D.u? Rozepište se, minimální délka je 350 slov. V případě toho, že vaše postava pracuje pro Hydru, tak popište i krycí historku týkající se S.H.I.E.L.D.u. To, že je postava Hydra, nebude zveřejněno. Napište také přesné datum toho, kdy se vaše postava k S.H.I.E.L.D.u přidala.
Schopnosti a znalosti postavy: V čem vaše postava vyniká? V čem je dobrá? Co jí naopak nejde. Čeho chce vaše postava jednou dosáhnout? Minimální délka je 150 slov.
Ostatní: Dobrovolná položka. Sem můžete napsat to, u čeho jste si nebyli jistí, kam to zařadit. Například oblíbené jídlo, barva, číslo…
Kontrolní otázka: Kolik má pes nohou?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Veškerá práva na námět této hry vlastní společnost Marvel Entertainment. Prává na obsah tohoto blogu náleží tvůrcům hry.