Místa

31. května 2015 v 21:09 | Rogue

Triskelion

Triskelion je velitelství S.H.I.E.L.D.u, které se nachází na ostrově Theodora Roosevelta na řece Potomac. Přibližně je to mezi Washingtonem D.C a Virginií. Jedná se o největší základnu S.H.I.E.L.D.u a nachází se zde obrovské množství agentů. Komplex zabírá téměř celou rozlohu ostrova. Centrální budova má tvár válce a skládá se ze tří vysokých, úzkých sloupovitých budov, které mají společnou kulatou střechu. V dalších budovách jsou potom garáže, ranveje... Nachází se zde několik helicarrierů, stíháček, letadlových lodí a například je zde i místo pro Mobilní vzdušnou základnu. V Triskelionu se také nachází kancelář Nicka Furyho a Alexandera Pierce. Triskelion, je stejně jako všechny základny S.H.I.E.L.D.u perfektně zabezpečen. Jediný způsob jak se k němu dá po zemi dostat, je přes několik sto metrů dlouhý příjezdový most, který se dá na několika místech zvednout.

The Hub (Uzel)

Jedno z největších zařízení S.H.I.E.L.D.u. Je to druhé velitelství. Řídí se odtud mise S.H.I.E.L.D.u. Nachází se zde několik hangárů, laboratoří, atrií, kanceláří, zasedaček a hlavně spousta a spousta chodeb. Na povel to tu má Agentka Victoria Handová. Lokace této základny není známá.

Fridge (Mražák)

Jedná se o základnu, kde jsou vězněni extrémně nebezpeční lidé se super-schopnostmi a také je to sklad mimozemských zařízení. Proto je lokace této základny utajená. Součástí této základy je oblast zvaná Ice Box, kde jsou nejpřísnější bezpečnostní protokoly. Nachází se 6 hodin letu od Utahu. Pracují zde zejména vědečtí pracovníci a ochranka.

Cube (Kostka)

Stejně jako Fridge je i Cube vězení pro nebezpečné lidi a dokonce i pro mimozemské kriminálníky. Lokace je přísně tajná.

Slingshot (Prak)

Jako u většiny základen S.H.I.E.L.D.u je i lokace Slingshotu tajná. Pravděpodobně se nachází blízko rovníku, protože se odsud vystřelují příliš nebezpečné zařízení do vesmíru.

Akademie S.H.I.E.L.D.u

Akademie S.H.I.E.L.D.u má tři fakulty, vědeckou fakultu, také zvanou jako sci-tech, komunikační fakultu a operační fakultu. Největší fakultou je komunikační. Je zde nejvíce studentů a je také nejsnažší se sem dostat. Zaměřuje se na analýzu dat, získávání informací, ale také na zametání informací pod koberec. Na operačním se trénují polní agenti a specialisté. Studium na této fakultě je pravděpodobně nejnáročnější, protože je z ní nejvíce odchodů. Poslední fakultou je sci-tech. Aby jste se na tuto fakultu mohli dostat, tak musíte mít nejméně jeden doktorát. V případě geniálních dětí je možné udělat výjimku. Mezi fakultami panuje nevraživost. Především mezi operačním a sci-tech. Proto se S.H.I.E.L.D. rozhodl dát všechny tři akademie na stejné místo, aby se zlepšili vztahy mezi studenty a také aby studenti mohli být cvičeni ve více oblastech. Výukové prostory jsou rozděleny, ale ty ubytovací a společenské (jako knihovny, herny, tělocvičny atd...) ne.
Pozn.: Ve filmu i v seriálech jsou jednotlivé fakulty rozděleny, ale zde z důvodu toho, aby byla větší pravděpodobnost potkání postav. Kdyby totiž byly fakulty oddělené, tak by se studenti například sci-tech fakulty potkávali jenom s dalšími studenty sci-tech fakulty.

Providence (Prozřetelnost)

Extrémně utajená podzemní základna S.H.I.E.L.D.u nacházející se někde v kanadské divočině. Většina agentů o její existenci neví. Na povel to tam má Eric Koenig.

Playground (Hřiště)

Bývalé zařízení SSR (Strategic Scientific Reserve), které bylo zrenovováno, aby se stalo přísně tajnou základnou S.H.I.E.L.D.u. Tato základna je vybavena nejmodernější technologií S.H.I.E.L.D.u. O existenci této základny ví jen velmi málo agentů. Na povel to tu má Billy Koenig. Jelikož se jedná o bývalé zařízení SSR, tak se zde stále nachází velké množství spisů z dob Peggy Carterové, které tady taktéž působila. Vzhledem k rozloze, vybavenosti a také utajenosti této základny, by Hřiště mohlo sloužit jako záložní velitelství v případě nějaké krize.

Zatím se hraje pouze na základnách Triskelion, Hub, Fridge a na Akademii S.H.I.E.L.D.u
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Veškerá práva na námět této hry vlastní společnost Marvel Entertainment. Prává na obsah tohoto blogu náleží tvůrcům hry.